Popielniczka Plażowa

Popielniczka Plażowa 


Powszechnie występującym problemem dla właścicieli i gospodarzy plaż i terenów rekreacyjnych przy basenach są niedopałki papierosów. Mimo zakazów użytkownicy palą papierosy a niedopałki zagrzebują w piasku lub wyrzucają na trawę. Zbieranie tych śmieci stanowi nie lada problem dla służb porządkowych. Można walczyć z tym zjawiskiem próbując egzekwować zakazy, ale jest to uciążliwe i przede wszystkim nieskuteczne.
Zwrócić należy jednak uwagę na stopniowe pozytywne zmiany w zachowaniu plażowiczów.
Coraz większa grupa stara się nie śmiecić na plażach oraz sprzątać po sobie śmieci.
Dzięki popielniczkom plażowym możemy pomóc tym ludziom w utrzymaniu czystości oraz mobilizować pozostałych do pozytywnych zachowań.
Oszczędzimy pracy naszym porządkowym a także zwiększymy czystość plaż w trakcie dnia.W ramach współpracy oferujemy korzystne rabaty cenowe.

POPIELNICZKA PLAŻOWA WZÓR. 36

popielniczka plazowa DANE TECHNICZNE:

  • Wysokość całkowita:    100 cm
  • Szerokość:                         59 cm
  • Długość:                             56 cm
  • Waga:                                  25 kg
Stojak na popielniczki plażowe wykonany jest z blachy chromoniklowej polerowanej. Laserowo wycięto 36 otworów na plastikowe popielniczki. Na wygiętej części umieszczono instrukcję obsługi.

Instrukcja (1)

Instrukcja napisana jest w trzech językach: polskim, nienieckim, angielskim. W projekcie instrukcji obsługi przewidziano miejsce na logo zamawiającego o powierzchni 100*75 mm.

Podstawę stanowi okrągła, ozdobna płytka betonowa o średnicy 50 cm grubości 4,5 cm, wadze ok. 18 kg. Zapewnia ona stabilność konstrukcji i możliwość postawienia popielniczki na każdym podłożu (teren utwardzony, plaża).PodstawaStojak na popielniczki połączony jest z podstawą rurą ze stali chromoniklowej polerowanej o długości 850 mm. Możliwość składania ułatwia transport i magazynowanie na okres zimowy.Najważniejszym elementem zestawu są plastikowe popielniczki

Popielniczki w różnych kolorach z pokrywką. Istnieje możliwość nadruku na nich loga zamawiającego. Zestaw zawiera 40 popielniczek.

W przegotowaniu jest projekt stojaka na  168 popielniczek.

 plażowa popielniczka, plastikowa popielniczka  popielniczka plażowa